Předplatné

UPOZORNĚNÍ: Pro zobrazení kompletního obsahu ON-LINE STUDIA a ŽIVÉHO VYSÍLÁNÍ musíte mít uhrazeno předplatné. Všechny důležité informace obdržíte emailem. Pokud provedete platbu platební kartou, budete mít přístup do ON-LINE STUDIA okamžitě.

Cena předplatného je 198 Kč měsíčně.


Co získáte zakoupením předplatného?

  • Fusion princip. Kombinace a výběr těch nejvhodnějších technik pro řešení daného problému.

  • Neomezený přístup ke všem videím, živým online lekcím a k velkým transformačním programům.

  • Nejvíce technik, metod a typů cvičení pro fyzické i mentální zdraví na jednom místě online. Nahrazujeme jógové studio, fyzioterapeutické služby, masážní terapie, fitness a tedy posilování i kardio, osobní rozvoj, pilates lekce aj.

  • Výhodnou cenu. Extrémně výhodnou zaváděcí cenu na začátku. I v budoucnu při plné ceně bude alespoň násobně výhodnější než kombinace plateb za offline lekce jógy, za pilates, za permanentku do fitka a další věci.

  • Komplexní transformační programy. A navíc v ceně. Rozsáhlé video kurzy pro velkou transformaci těla, duše a mysli. Tyto programy obvykle stojí více než 1.000 Kč a vy je máte v ceně předplatného.

  • Motivace a sebedisciplína. Součástí každé lekce a každého videa jsou promyšlené motivační prvky, díky kterým vydržíte cvičit a pocítíte skutečnou změnu k lepšímu.

  • Podporu, možnost se zeptat na cokoliv k lekcím a videím. Pravidelné chaty a vysílání nad častými dotazy.

  • Privátní lekce on-line. Lekce ušité na míru.

Kupte si on-line členství a neplaťte zbytečně za zavřené sportovní zařízení. Vyplatí se to!

Výhodná cena. Extrémně výhodná cena v počátku. I v budoucnu při plné ceně bude alespoň násobně výhodnější než kombinace plateb za offline lekce jógy, za pilates, za permanentku do fitka a další věci. Proč Online cvičení? Online díky moderním technologiím přináší možnost cvičit z pohodlí domova, v práci nebo na cestách kdykoli si najdete čas pro sebe. Jak to funguje? Jednoduše! Podle toho kde se právě nacházím, z domova , z cest,  z přírody nebo ze studia pravidelně podle rozvrhu každý týden živě streamuji lekce a pravidelně doplňuji nové lekce a témata do videoknihovny v on-lin studiu. Můžete si vybrat jestli máte větší chuť na jógu nebo více fitness a nebo na oboje.  Vše je k dispozici. Pokud jste členem máte neomezený přístup ke všem lekcím i k těm živým, které se také ukládají v on-line studiu. Jediné  co ke cvičení potřebujete je připojení k internetu a počítač, tablet nebo chytrý telefon. Stačí se jen registrovat, stát se členem vybrat si v rozvrhu svou lekci nebo si vybrat jakoukoli jinou lekci z videoknihovny a začít cvičit. S Relaxpoint.cz uspoříte hromadu peněz, času a budete mít fajn náladu. Ušetříte čas strávený cestou do fitka nebo do jógového studia, nebudete se stresovat parkováním a tím, že budete muset někde být na čas, budete mít čas jen pro sebe a nemusíte řešit co si obléknout na sebe. S Relaxpoint.cz stačí být členem, párkrát kliknout  a vaše  lekce začíná.

× Jak Vám můžeme pomoci?