Blog

Milý přátelé ,

tak si tak dumám a medituji o čem to je tenhle týden, co bych měla předat a co je vhodné cvičit, i pro mě. Teď jsem ani nemasírovala a ani nemohla vnímat svoje klienty, jen přes online. Tak to budu psát z pohledu svých pocitů, a třeba to máte podobné :)) 

 

Vnímám, že tento týden je hodně emotivní. Cítím u sebe , že někde v hloubi duše uvnitř si potřebuji opět ujasnit, jak dál. Všechny vztahy, práce, rozvoj, vše co se mě nějak osobně dotýká potřebuji v tichu probrat, co ukončit, kde co rozvíjet , na čem pracovat a co bude přinášet radost i užitek nejen mně , ale i okolí.

 

Já zrovna řeším vztahy přátelské, kde si potřebuji ujasnit , jaké vztahy jsou pravdivé, ze srdce, kde jsem slepá a hluchá a nechci si přiznat, že si někdy tvořím iluzi o přátelích.

 

Už je na čase, vidět věci opravdu takové jaké jsou, v opravdové realitě, protože jinak takové vztahy přináší více utrpení, zklamání a smutku. To stejné, ale můžete cítit i ve vztazích partnerských, v práci, v rodině….to je jedno, většinou se tyhle energie prolínají a jsou cítit právě tam, kde je potřeba to vyřešit. 

 

Tak já to mám na té přátelské vazbě. Taky se díky tomu někdy cítím lapená v pasti a sama nevím co je správné udělat, třeba je lepší počkat a okolnosti mi ukážou kudy kam. Co ale vím je , že pokud se vztahy udržují kvůli matérii, pak tam není respekt, pochopení a ani láska. No a to mě vede k tomu otevřít srdce, naslouchat mu, tam přece láska je a tou se potřebuji nechat vést, potřebuji udělat ten správný krok. Změnit tu situaci, která je nepříjemná. Opravdu věřím, že pokud to udělám já a možná i vy, kteří zrovna řešíte něco podobného, tak nás čeká něco mnohem lepšího, tak to přece je , srdce  nás nikdy nevede nikam kde to pro nás není lepší.

 

Takže cvičte tento týden svoje těla na fyzické úrovní otevírejte hrudník a uvolňujte svaly, to je jasné , máme tam srdeční čakru,  ale zároveň dělejte tuto meditaci :

 

Meditace , otevřené srdce a klidná mysl ( je to pokročilejší meditace z kundaliní jógy. Doporučuje se jí provádět 3 – 11min.  Mantra , která doprovází tuto meditaci je Ong Sohang. Kdo máte možnost pusťte si tu nahrávku z you tube a meditujte dle instrukcí ve videu :))

 

 

Tematické články

× Jak Vám můžeme pomoci?